Blog

Formplast – brand, który znają ogrodnicy

W każdym domu, który jest otoczony ogrodem, powinny znajdować się takie akcesoria, które pomogą dbać o lokatorów tegoż ogrodu. Upiększającym otoczenie roślinom regularnie trzeba poświęcać uwagę, żeby niezmiennie zachwycały swoim wyglądem i dobrze się rozwijały. Na podorędziu ogrodnika muszą znajdować się na przykład różnego rodzaju narzędzia do przycinania łodyg, spulchniania ziemi i wielu innych czynności pielęgnacyjnych. Ale wśród nich powinny znajdować się także specjalne pojemniki, które pozwolą „wyprowadzić” jakąś roślinę (albo jej zaszczepkę) z ogrodu do domowego wnętrza.

Brand, który słucha klientów

Doniczki to produkty, które regularnie krążą po rynku konsumenckim – wędrują z rąk producentów do rąk nabywców, chociaż największe korzyści odnoszą oczywiście rośliny, dla których doniczki stają się niezbędną, bezpieczną przystanią. Na polskim rynku od 35 lat obecna jest między innymi firma Formplast. Wykorzystała ten czas na dobre zorientowanie się wśród potrzeb swoich klientów (tych ludzkich i tych roślinnych) – dlatego teraz może się pochwalić bardzo szerokim asortymentem. Śmiało powinni przeglądać go ci, którzy szukają przystępnych cenowo doniczek plastikowych, ale też ci, którzy szukają hurtowych ilości doniczek produkcyjnych

Chociaż słowo „doniczka” zazwyczaj kojarzy się z niedużym przedmiotem, na przykład takim, który zmieści się na okiennym parapecie czy na domowym regale, to oczywiście tylko część tego asortymentu. Producent, któremu zależy na spełnieniu oczekiwań wielu konsumentów (i wielu bardzo różnych gatunków roślin doniczkowych), ma w swojej ofercie także pewne specjalne egzemplarze. Dla przykładu, firma Formplast informuje swoich klientów, że jest w stanie dostarczyć im doniczki o pojemności nawet 100 litrów. Ale wierni klienci tej firmy na pewno nie są tym zdziwieni, bo wiedzą że w tutejszej ofercie znajdują się także doniczki produkcyjne, przemysłowe i ogrodnicze – a w realiach oddalonych od mieszkalnych pokoi dekorowanych małymi okazami roślin, przydają się czasem naprawdę duże donice, na przykład do transportowania dużych okazów.

Przez trzy i pół dekady firma Formplast ugruntowała swoją pozycję, specjalizując się w dostarczaniu konsumentom akcesoriów, które pomagają ugruntować korzonki przesadzanych roślinek. Ten brand jest już na tyle rozpoznawalny, że o jego profesjonalizmie zręcznie opowiadają także same efekty sprzedażowe. Sama firma ma swoją siedzibę w Czańcu, w południowej części Polski – ale dzięki dystrybucji, a także możliwościom internetu, dociera ze swoimi propozycjami do odległych krańców kraju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *